Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Внатрешни Задржувајќи Прстен 7/16 Јаглероден Челик Фосфат Заврши (Пакување од 50 парчиња)

Внатрешни Задржувајќи Прстен 7/16 Јаглероден Челик Фосфат Заврши (Пакување од 50 парчиња)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Произведено во Италија од страна на BENERI С. п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од страна на Брзо-n-rs , ДОО наоѓа во Далас Тексас.IATF 16949 Квалитет, Сертификација / ISO 9001 : 2008. Прстен : Домување Дијаметар 7/16", Дебелина 0.025", Слободни Дијаметар 0.482".Мило : Дијаметар 0.461", Ширина 0.029".Произведено во Италија од страна на BENERI С. п.Европски Лидер на Задржување на Прстените, кои се Распределуваат од страна на Брзо-n-rs , ДОО наоѓа во Далас Тексас, IATF 16949 Квалитет, Сертификација / ISO 9001 : 2008, Прстен : Домување Дијаметар 7/16", Дебелина 0.025", Слободни Дијаметар 0.482", Ритам : Дијаметар 0.461", Ширина 0.029".

Спецификација

Избор на клиент