Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Телото Сликарство Материјали, Телото се Наслика Поставен, се Соочуваат со Боја на Телото Бојата на Телото Бојата Маркери, Телото Боја, денот на Благодарноста за ноќ

Телото Сликарство Материјали, Телото се Наслика Поставен, се Соочуваат со Боја на Телото Бојата на Телото Бојата Маркери,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа слика е сертифициран од не-токсични и не содржи штетни хемикалии.Тоа е безбедно за да се применуваат на вашата кожа.Завршница на било кој костим со овој лице боја, било да е тоа кловн лице, животински лице, мустаќи и многу повеќе.Погоден за роденден, за Нова Година, забава, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, итн.Водата базирани на лицето бои, лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Функција : 1. Водата базирани на лицето бои, лесно да се однесуваат и да ги отстраните. 2. Оваа слика е сертифициран од не-токсични и не содржи штетни хемикалии. 3. Тоа е безбедно за да се применуваат на вашата кожа 4. Завршница на било кој костим со овој лице боја, било да е тоа кловн лице, животински лице, мустаќи и многу повеќе. 5. Погоден за роденден, за Нова Година, забава, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Маслени Бои Производ Големина : Прибл. 15.6 * 5.3 * 1.3 cm / 6.1 * 2.1 * 0.5 во Пакет Листа : 1 * Body Paint Поставите Информации : 1. Овој производ е погоден за повеќето типови на кожа.Тест на тоа во senselessly област пред да го користите.Ако има осип, престанете да го користите веднаш. 2. Погоден за деца над 3 години, препорачливо е да се користат под водство на возрасен.По употребата, ставете капа за да се спречи сушењето.Ако случајно сте ги допрам твоите очи додека сликарство, измијте ги веднаш со вода.

Спецификација

Избор на клиент