Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедност 1. Притиснете на Јазичето Plug Заштитници (32pk)

Безбедност 1. Притиснете на Јазичето Plug Заштитници (32pk)

DEN 95.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производот е 30 PK Безбедност Штекер Приклучокот.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Овој лесен-за-користење штекер plug заштитник карактеристики интегрирана прес-јазичето за да им помогне на возрасните ја ослободите за отстранување од штекер.Со заоблени рабови и contoured форма се направи тоа тешко за децата да се сфати.На зглоб запре, исто така, го ограничува движењето на приклучокот заштитник, спречување на децата да бидат во можност да го отстраните.Со цел да се елиминира недостатоците и да се обезбеди поголема покриеност од традиционалните излезни приклучоци.Пакет од 32.

Спецификација

Избор на клиент