Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
willway Виси столче Играчки, Бебе Бебе столче Играчки за Бебиња 0-36 Месеци - Спирала Кадифен Играчки со Музичка Ѕвезда Штракаат Мајмун Beep Лав - Симпатична & Светли Бои

willway Виси столче Играчки, Бебе Бебе столче Играчки за Бебиња 0-36 Месеци - Спирала Кадифен Играчки со Музичка Ѕвезда

DEN 359.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Развој Играчки : Бебе се игра со симпатична играчки, не само што може да ги подобрат своите врвката за околу рака и сила, но исто така ги развијат своите визуелни и аудитивни способност. ♫ 100% пари назад, ако било кој квалитет на прашањето.DIY и Повеќе : може да се земе покрај секоја светла боја на животните играчка и да го поставите на вашиот прст да се забавуваат вашето бебе, исто така, е добро да се откажам играчки на крстот мобилни поддршка на DIY бебе мобилен.Боја : Мулти-боја како на сликата покажува.Што голем бебе подарок играчка!Спецификација : Материјал : Кадифен Памук.Пакетот Вклучува : 1 * willway Бебе Бебе Спирала Кадифен Играчки за Креветчето Кревет Шетач столче Мобилни Додади во кошничка и ја Купи одличен подарок за вашиот син/ќерка, внук/внука сега.Примена : Бебе превозникот, креветчето кревет, шетач, столче и слично.Само Додадете во кошничката и да ги Купувате играчки за expectant мајка, новороденче, доенче, бебе или дете момчиња/девојки, што ќе љубов на големиот подарок толку многу.Тоа ќе биде голема играчка да се coax на младата од плачење да се смее. ♫ Родител-Дете Интеракција : Дизајн со музичка ѕвезда, штракаат мајмун и BB squeaker лав, Совршен за вас да се игра со бебето, тие ќе бидат привлечени и да се забавуваат играјќи со шетач бар играчки во насекаде, слободни себе за да направи некои работи.Производ Големина : Прибл.Па можете да имате слободно време за да направите за готвење, печење, чистење, возење, итн. 10" (L) * 6" (W) * 4" (H).Мулти-за Употреба : Како симпатична играчки лесно може да се завитка околу бебето креветчето кревет, шетач, превозникот и столче.Опис : Шарени / Перат / Safe : Изработени од мек и безбедно кадифен памук, BPA free.Спирала Играчка Вклучува : Лав, Мајмун, Ѕвезда, Teether.

Спецификација

Избор на клиент