Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
[2 Pack] Екран Заштитник Компатибилен за UMIDIGI О7 Про Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 D 9H Цврстина Круг Работ Анти-Нула Балон за Слободни Заштитна фолија

[2 Pack] Екран Заштитник Компатибилен за UMIDIGI О7 Про Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 D 9H Цврстина Круг Работ Анти-Нула

DEN 119.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лак работ дизајн : Прецизни ласерски сече калено стакло, многу полиран,2.5 D лак работ дизајн, се чувствуваат поудобно кога се држи, не боли раката.Одговора : допир одговор брзина е подобро кога се користи, на страна се чувствува повеќе неспокојот, и со допир се повеќе се зборува.Анти-нула : силата на калено стакло е до 9 H, супер носат-отпорни, меур слободни, анти-отсјај,јасна слика, светлина до 99%.High-definition:Обложени со hydrophobic и oleo фобичен јасно слоеви, стакло ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти, имајќи го екранот на телефонот беспрекорен текот на долгорочна употреба.Едноставен за Инсталација : Премија за чистење комплет е вклучена за непречено лесен за инсталација.Висок квалитет на екранот заштита филмови се направени од страна на топлински процес на преработка.Еднаш ќе се инсталира, тие ќе се зголеми силата на екранот од 35%.Во споредба со традиционалните пластични екран заштита филм, тој има повисока сила и отпорноста, и лесно може да се спротивстави на гребнатини на ножици или копчињата.Силата на зајакнато стакло е 4-5 пати поголема од таа на стандардните стакло.Дури и ако тоа не може да се заштити екран, тоа не ќе се скрши во остар фрагменти.На површината има oleophobic нано-слој, кој може ефикасно да се спречи дамки од масло и отпечатоци од прсти.Ве молиме Имајте во предвид : Нашиот екран заштитници се произведени за да се малку помали од вистинските екранот на вашиот уред.Ова е за да се обезбеди тоа може да одговара, повеќето телефон случаи.Пакетот Вклучува : 2 x Калено Стакло Екран Заштитници 2 x Избрише Крпа Раководство.

Спецификација

Избор на клиент