Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
kwmobile Случај Компатибилен со OnePlus 6 - Crossbody Случај Јасно TPU Lanyard - Патување Преглед Црна/Транспарентен

kwmobile Случај Компатибилен со OnePlus 6 - Crossbody Случај Јасно TPU Lanyard - Патување Преглед Црна/Транспарентен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со One Plus 6. УДОБЕН РАКА : го Носат овој lanyard случај со дизајн околу вашиот врат или crossbody па вашиот телефон е безбеден.ТРАНСПАРЕНТЕН TPU : На случај е направен од мек, заштитна пластична да се заштитат вашиот телефон од удари и гребнатини.ВИСИ стрејт (STRAIGHT) : Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за мали деца.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со One Plus 6 CONVENIENT РАКА : го Носат овој lanyard случај со дизајн околу вашиот врат или crossbody па вашиот телефон е secure TRANSPARENT TPU : На случај е направен од мек, заштитна пластична да се заштитат вашиот телефон од удари и scratches HANGS стрејт (STRAIGHT) : Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard straps NOTE : Овој случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за млади children Scope на Delivery1x Вратот Случај Компатибилен со One Plus 6.

Спецификација

Избор на клиент