Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
kwmobile Crossbody Случај Компатибилен со Huawei Мате 20 Лајт - Случај Јасно TPU Телефон Покрие w/Lanyard Папочната Врвка - Темно Црвена

kwmobile Crossbody Случај Компатибилен со Huawei Мате 20 Лајт - Случај Јасно TPU Телефон Покрие w/Lanyard Папочната Врвка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Huawei Мате 20 Лајт.УДОБЕН РАКА : го Носат овој lanyard случај околу вашиот врат или crossbody, па вашиот телефон е секогаш безбедно со вас.ТРАНСПАРЕНТЕН TPU : На случај е направен од мек, заштитна пластична да се заштитат вашиот телефон од удари и гребнатини.ВИСИ стрејт (STRAIGHT) : Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.ЗАБЕЛЕШКА : Овој мобилен телефон случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за мали деца.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со Huawei Мате 20 Lite CONVENIENT РАКА : го Носат овој lanyard случај околу вашиот врат или crossbody, па вашиот телефон е секогаш безбедно со you TRANSPARENT TPU : На случај е направен од мек, заштитна пластична да се заштитат вашиот телефон од удари и scratches HANGS стрејт (STRAIGHT) : Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard straps NOTE : Овој мобилен телефон случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за млади children Scope на Delivery1x Вратот Случај Компатибилен со Huawei Мате 20 Лајт.

Спецификација

Избор на клиент