Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Chinco 26 Парчиња Свадба Маса Броеви 1-25 со Главата Табела Картички Зеленило Остава Табела Број Картички Злато Двојно Двострано Табела Картички за Свадба Прием Булчинс

Chinco 26 Парчиња Свадба Маса Броеви 1-25 со Главата Табела Картички Зеленило Остава Табела Број Картички Злато Двојно

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Око-фаќање на дизајн : овие хартија партија табела броеви се отпечатени со злато уметнички зборови на бела позадина, а секој број е испреплетени со зелени лисја, кој изгледа lifelike и живописни, додавајќи многу романтична атмосфера за вашата свадба.Бојата може да постои мала разлика поради различни прикази.Спецификации : Боја : како на слики прикажани Материјал : хартија, Големина : 4 x 6 инчи Пакетот вклучува : 26 x Свадба маса броеви Белешки : дозволете малку грешка во големината поради прирачник за мерење. 4 x 6 инчи, и соодветна големина може добро одговара со вашиот маси без преземањето премногу простор, и убав распоред е лесно да се привлечат луѓето внимание.Она што се вклучени : пакетот вклучува 26 парчиња на свадба маса броеви, вклучувајќи 1-25 табела број картички и главата табела картичка, и на доволно количество и убав комбинација може да се сретнат вашата партија табела потреби.Лесен и квалитетен материјал : овие двојно двострано партија табела броеви се направени на квалитет на хартија материјал, со гласен и јасен печатење, лесен и здрав, не е лесно да се пробие или исчезнат, кои може да се користат со доверба.Сподели со твоите пријатели : Овие свадба маса картички можат да бидат споделени со членовите на вашето семејство, пријатели, колеги, соседи, роднини и за кои не се погодни само за различни страни, но, исто така, може да се примени во ресторани, кафулиња, и така натаму.Широк спектар на апликации : овие зеленило остава табела картички може да се примени за свадба, роденден, годишнина, булчински туш, дома партии, прослави, настани, бебе туш, дипломирањето, денот на Благодарноста, Божиќ или други прилики.Големина информации : секој зеленило остава табела број картичка мерки за прибл.

Спецификација

Избор на клиент