Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MEOLY CY-25A Две Дупки 1 Најлон Топката Трансфер Имајќи Единица Маса Подвижни Roller Ball за Пренос, Мебел, инвалидска Количка (4pcs/Pack)

MEOLY CY-25A Две Дупки 1 Најлон Топката Трансфер Имајќи Единица Маса Подвижни Roller Ball за Пренос, Мебел, инвалидска

DEN 227.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Топката поддршка првенство, се користат Високо квалитетни Јаглероден Челик, да Префрлувате топката се користи високо квалитетни Најлон.Тие се идентични во принцип, да се топката компјутер глувчето наопаку, или trackball, освен постои низа на нив од страна на по-страна.5; (член должина)/3.

Спецификација

Избор на клиент