Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FFENFEI Спорт Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Меки Силиконски Бенд Спортски Smart Watch Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток 4

FFENFEI Спорт Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Меки Силиконски Бенд Спортски Smart Watch Рака Хривнија

DEN 86.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се инсталира и повторно се движи со едно копче.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .ИДЕАЛНА УДОБНОСТ вода доказ и перат; Совршени за фитнес и активен начин на живот .Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Купи повеќе и промена секојдневно да комплимент вашиот целата гардероба.Мека и мазна touc/h чувство ослободува вашиот зглоб кога ја користите Види нараквица.

Спецификација

Избор на клиент