Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JUSTSHENGKUANG Анти Лизга Труд Заштеда на Арм Вратата Употреба Одбор Хидраулични Автомобил Лифт Мултифункционален Пластична Фолија Поправка Рака Алатка Напор Лифт Крев?

JUSTSHENGKUANG Анти Лизга Труд Заштеда на Арм Вратата Употреба Одбор Хидраулични Автомобил Лифт Мултифункционален Пластична

DEN 2140.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се соберат, лесен и брзо да го инсталирате, со користење на високо-квалитетни материјали за издржливост.Иновативни, укинување на, притиснете, прецизни и прилагодливи ротација, цврсти и издржливи, неверојатен капацитет на компактен страна алатки.Може да замени голем број на "традиционалните" алатки, да се обезбеди квалитетот и безбедноста, да се зголеми продуктивноста, да заштедат време и пари.Материјал : Појачани нерѓосувачки челик/алуминиум.Пакетот вклучува : 1x на трудот-заштеда на лифт.Оваа продавница е воглавно се ангажирани во кревање и подигнување на делови, кои се сигурни во квалитетот и се вашиот најдобар избор.Материјал : Метал.

Спецификација

Избор на клиент