Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BBCVTREQAShoe рек клупата со грбот рек Чевли Рек Мулти-слој Домаќинство Едноставна Провинциски Простор Економија Вратата Дом Мали Чевли Кабинет Цврсто Дрво Рек Коридор ?

BBCVTREQAShoe рек клупата со грбот рек Чевли Рек Мулти-слој Домаќинство Едноставна Провинциски Простор Економија Вратата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Чевли кабинет, чевли багажник, чевли се менува столче интегрирани складирање кабинет, отворен за складирање : Не е отворен простор за складирање под чевли столица, која може да се продавница секојдневно чевли, што го прави полесно да се носат.Материјал : Дрво.По еден ден работа, можете да седат удобно во него и да уживаат во leisurely време.Овој простор?зачувување на број на решетката може да биде ставен во прошетка?во плакари, кал соби, скали или под влезовите да се задржи на чевли во ред.Голем капацитет за складирање : страна фиока дизајн може да се сместат малите објекти, како што се копчиња и чорапи; на шупливи површина на страната може да се користи за чување на весници.Тоа е лесна за употреба и е многу практични апарати за домаќинство објект.Структура и занает : бамбус и ратан.Дополнителна функција : демонтажа.Ви благодариме за вашето разбирање.Тип : Број На Закачалка.Home и структура : рамка структура.За повеќе детали, ве молиме контактирајте со сервисот.Стилот на позиционирање : економичен.Answer : ___________________________ Note : 1.Тоа е суштински домаќинство објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Изглед : Модерна. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Монтажни перница : На кој се одвојува пена перница дизајн, надворешниот поклопец може да биде лесно да се отстрани и чисти, прави чистење повеќе погодно.Широк спектар на употреба : влезот клупи, кои може да се сместат копчиња, чадори, итн.На перница е удобно и мека : перница е полна со висок квалитет со висока густина пена, која не ќе пропадне по седи за долго време.Стил : едноставен и модерен.Ви посакувам среќен живот!Материјал : Бамбус.

Спецификација

Избор на клиент