Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Морнар Месечината Серија Логото Железо на Печ см

Морнар Месечината Серија Логото Железо на Печ см

DEN 191.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пегла на.Оваа голема печ е од манга серии Морнар Месечината и овој карактеристики шоуто лого на неа.Тоа е приближно 4 инчи, широк и 2 инчи висок во големина.Нова состојба.Доаѓа iron на подготвени.

Спецификација

Избор на клиент