Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Најголемиот дел Сет од 3 Витлеем Бел Nativity Украси, Света Земја Маслиново Дрво од Израел, 3.25 Дрвени Виси Елка Украс со Златен String

Најголемиот дел Сет од 3 Витлеем Бел Nativity Украси, Света Земја Маслиново Дрво од Израел, 3.25 Дрвени Виси Елка Украс

DEN 599.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Најголемиот ДЕЛ СЕТ ОД 3 БОЖИЌ БЕЛ МАСЛИНОВО ДРВО БОЖИЌ УКРАСИ : Оваа цврсто дрво виси украс е рачно изработени надвор од вистински маслиново дрво во Светата Земја на Витлеем - многу родното место на Исус.НАПРАВЕН ВО СВЕТАТА ЗЕМЈА ИЗРАЕЛ : Секој украс е врежан со рака од избор парче најубаво grained маслиново маслиново дрво и прикачени на парче златен виси string.ДЕБЕЛИ ДРВЕНИ УКРАС : На околу 1/4" дебелина, овие се приближно два пати дебели како обичен украс.Секој украс е рачно испишани со својата уметничките со нејзиното потекло на Витлеем.Се СОБЕРАТ НА ЦЕЛИОТ СЕТ НА СЕЗОНСКИ УКРАСИ : Изберете една од шест уникатни дизајни, или се соберат целата соодветен сет за вашиот елка décor.Ги донесат дома парче од Светата Земја оваа сезона.ИНСПИРАТИВНИ ПОДАРОЦИ & ПОРИБУВАЊЕ STUFFERS : Шират радоста и љубовта на сезонски честитки со овие Светата Земја дрвени украси.Рака на нив и надвор на црква или Библија студиската, и подарок нив да фамилија, пријатели и сакани, како мала и значаен поттик.Бел Nativity Маслиново Дрво Украс од Израел, Масовно го Поставите на 3 These висок квалитет маслиново дрво украси доаѓаат директно од Светата Земја на Витлеем.Секој украс доаѓа со прилог злато виси стринг, и е рачно испишани со својата уметничките со нејзиното потекло на Витлеем.Изберете 1 на 6 дизајни или се соберат на целиот сет за вашиот елка.Поради природните варијации во маслиново дрво, секој поединечен производ е единствен, и ќе се разликуваат малку во севкупниот дизајн.Големина : 2.5" x 3.25".

Спецификација

Избор на клиент