Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Премиум Квалитет Selfie Прстен Светлина, [1000mAH Rechargable Battery] Преносни Мини 33 Бели Led диоди Убавина се Пополни во Светлина 3 Прилагодливи Брзини Осветленост за iPhone/iPad/Андро

Премиум Квалитет Selfie Прстен Светлина, [1000mAH Rechargable Battery] Преносни Мини 33 Бели Led диоди Убавина се Пополни

DEN 283.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Dimmable за повеќекратна употреба Три Нивоа на Осветленост и 33 Долготрајни LED Светилки.Притиснете го копчето, и ќе биде во можност за да се префрлите на друг осветлување ниво.Донесе крај на оние фрустрирачки фотографии кои се само премногу темно!можете исто така да го користите како факел,итен светлина, што го сочинуваат светлина, па дури и повеќе!. 1000m AH Rechargable Battery Нема повеќе да се грижите за замена на батерии; Нема повеќе да се грижите за наоѓање совршено осветлување; Нема повеќе да се грижите за гребење на вашите уреди, како што е дизајниран со отпорно на гребење сунѓер кој исто така го спречува тоа од испаѓање.Беспрекорна selfies Ова малку светлина, е сите околу изработка на вашиот selfies најдобри!Светлината дава мека осветлување, без груби светлина.Тоа е како да имате професионално студио фотограф секогаш кога ќе почувствувате ненадејно потреба да selfie.Ако сте човек кој е блогер, сака selfies, или потребно за close-up на работите, оваа светлина, всушност, ќе се направи забележлива разлика и ќе биде достоен за купување. 100% ГАРАНЦИЈА Ако не сте во љубов со него, за било која причина, ние гарантираме целосна замена или не-кавга пари назад.Answer : ___________________________ Note : Ова Selfie Прстен Светлина е полнење.Време на полнење : 2 часа.Време во мирување : 4~5 часа.Карактеристики : Материјал : PC + ABS/PC LED Кол : 33 КОМПЈУТЕРИ Тежина : 1.6 мл/50g Боја : Бела, Црна, Розова, Сина Литиум Батерија : 1000m AH Max Излез : 3 W Полнење Напон : DC 5 V Боја направи индекс : ≥95% температура на Бојата : 3500~6500k Она што е Во Кутијата : 1*Selfie Прстен Светлина 1*Полнење Кабел 1*Прирачник за Корисникот.

Спецификација

Избор на клиент