Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LUVI за iPhone 11 Про Држачот на Случај со Вратот Рака Crossbody Синџир Чанта врвка за околу Рака Заштитна Маска со Кредитна Слотот за Држачот на Картичката СТП Кожен Паричник

LUVI за iPhone 11 Про Држачот на Случај со Вратот Рака Crossbody Синџир Чанта врвка за околу Рака Заштитна Маска со Кредитна

DEN 335.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

[ Симпатична Паричникот ] Погодно телефон случај и паричник во едно!Чанта стил паричникот случај ви овозможува да го однесете вашиот телефон и вашата дневна essentials, можете само да ја напушти својата "голема" паричникот дома.LUVI за i Phone 11 Про Држачот на Случај со Вратот Рака Crossbody Синџир Чанта врвка за околу Рака Заштитна Маска со Кредитна Слотот за Држачот на Картичката СТП Кожен Паричник Случај за i Phone 11 Про Карактеристики на Производот : Нов Производ : Избор на материјали, ликовната обработка, со висок квалитет на допир,100% Сосема Нов и добар квалитет.Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа. 1 x Вратот рака.Екран Заштита : Изграден за да се држи чекор со секојдневните мелење, ова, конечно, издржлив телефон случај е направен од високо-квалитетни материјали.Лесен за Инсталација : Случај е совршен за вашиот телефон и едноставен за инсталација и отстранување, без да се оштети или гребење на телефонот тело.Специјален Дизајн : Внимателно дизајнирани, шок-апсорбирање, не се лизга, не е гломазна, многу тенок, добра контрола, спречување на отпечатоци од прсти и smudges. [ Lanyard ] Монтажни Чанта синџир на вратот рака е доволно силна за да те лесно да се користи секаде, овозможува вршење на околу вашиот телефон сама, тоа е за мали и доволно за да се вклопат во џеб, погодно за секојдневна употреба.Прецизни Cutouts : Со прецизна cutouts скроени за да се обезбеди лесен пристап до вашиот телефон, со копчиња, пристаништа, и камера, овој случај нуди комплетна покриеност за вашиот мобилен уред, а истовремено обезбедувајќи кавга-бесплатно навигација и работата.Пакет : 1 x Паричникот случај. [ Совршено се Вклопуваат ] На функција дупки се вкупно отворање, ве крајот уживаат сите на функцијата на вашиот телефон, со овој производ, можете удобно да работат сите копчиња на вашиот телефон.

Спецификација

Избор на клиент