Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3dRose Не Разлика Дали Чашата Е Половина Празна Или Полна Има Простор За Алкохол Спортски Шише за Вода, 21 оз, Multicolor

3dRose Не Разлика Дали Чашата Е Половина Празна Или Полна Има Простор За Алкохол Спортски Шише за Вода, 21 оз, Multicolor

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Изработени Од Алуминиум.Капацитет : 20 Oz. 2 Пресврт На Капи - 1 Лесен Проток Пиење Spout И 1 Стандард Капа.Carabineer Клип Исто Така Вклучени.Обичај Печатени Висок Сјај Слика Sublimated Директно Да Бела Сјајни Надворешноста Површината.Одговара На Повеќето Купот На Сопствениците.Не Се Наменети За Машина За Миење На Садови Или Микробранова Употреба.Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz;2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард капа.Carabineer клип, исто така, вклучени; Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површина; Одговара на повеќето првенство носители; Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.

Спецификација

Избор на клиент