Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Diydeg 5 Бои Батеријата Случај Батеријата Складирање Кутија за Туристички Кампување АА ААА Батеријата

Diydeg 5 Бои Батеријата Случај Батеријата Складирање Кутија за Туристички Кампување АА ААА Батеријата

DEN 2287.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Постојат жлебови за да ги спречи лизгање на внатрешноста.Чувајте ги вашите батерии организиран и заштитени.Тоа е добра идеја за одделни се користат или полно оптоварување батерии.Специјален дизајн, која може да се комбинираат во ред.Има 4pcs АА батерии или 5pcs ААА батерии.производи опис : Ова јасно АА/AAA пластични батеријата случај е одличен батеријата организаторот за чување и заштита на АА и AAA батерии, тоа може да се одржи 4pcs АА батерии или 5pcs AAA батерии, и го задржува батерии организирани, безбедно, и сува.Функција : 1. Чувајте ги вашите батерии организиран и заштитени.2. Постојат жлебови за да ги спречи лизгање на внатрешноста.3. Совршен за патување, кампување, планинарење или дома. 4. Специјален дизајн, која може да се комбинираат во ред.5. Тоа е добра идеја за одделни се користат или полно оптоварување батерии.Спецификации : Материјал : Висок квалитет PP суровини materials Size : Прибл.12.1 x 6.7 x 1.8 cm / 4.76 x 2.64 x 0.71 inch Capacity : 4pcs АА батерии или 5pcs AAA батерии (За 1 предмет)Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Бела Количина : 10 (Испорача за пет бои, а секоја боја за две батеријата случај носителите) Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење.Бојата може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за разбирањето!Пакет се Вклучени : 10 x Батеријата Случај(Батерии НЕ се вклучени).

Спецификација

Избор на клиент