Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lsahilkoo 25ММ Лажни Трепки 8D Дебели Faux Mink Трепките 7 Пара Волумен Лажни Око Трепките Мулти-слоевит Меки Трепки Пакет

Lsahilkoo 25ММ Лажни Трепки 8D Дебели Faux Mink Трепките 7 Пара Волумен Лажни Око Трепките Мулти-слоевит Меки Трепки Пакет

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% чисто рачно изработени висок квалитет на трепките.Направени од премиум синтетички влакна, која е мека, сјајна, издржливи и еднократно.Секој синтетички влакна е заострените исклучување на крајот за реална заврши слично на изгледот на диви и поставен на трепките.Луксузна 8 D Мулти-слоевит Трепки Меки,Задебелување и Volumizing.Секој lash е рачно изработени, со влакната на различни должини.Овие удари со камшик постепено да се зголемува во должина некогаш толку малку кон крајот на lash, создавање на дива мачка-eye effect.Ако сакате драматичен lash погледнеме на реалноста ѕвезда, овие се исклучително долг и полн.Тие исто така имаат мала варијација во должина и коси малку на краевите, па тие изгледаат повеќе "драматични.".Лесен за употреба, и погодна за многу прилики, како што се : Страна,да се покаже, датум, свадба, професионална фотографија, selfie, итн.Издржливи и Еднократно.Одличен подарок за шминка љубовник и selfie љубовник. 100% пари гаранција за враќање и 0 ризик на шопинг ако не сте задоволни со нашата трепките.ЦЕЛ СЕГА !.Карактеристики : 100% Суровост-free Soft и comfortable Easy да го користите и remove Non-Иритирачки и Handcrafted Durable, Обновливи и Flexible Glam/Драмски Око-фаќање на look Superior квалитет Притиснете надолу и задржете се додека на лепак да се исуши природно.

Спецификација

Избор на клиент