Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Производителот Директна Продажба 4.0 инчен TFT LCD 320x480 Резолуција Интерфејс RGB/SPI/MCU

Производителот Директна Продажба 4.0 инчен TFT LCD 320x480 Резолуција Интерфејс RGB/SPI/MCU

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

300cd/m2 Светлина.Интерфејс : RGB/MCU/SPI.Бела LED x8 Паралелно Осветлување. 12 часот Агол на Гледање.ST7796 S Возачот IC.Спецификации : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име : AMELIN Број на Модел : АМЛ-FRD400 V45004-Б Тип : TFT Резолуција : 320*480 Големина : 4.0 Инчен Интерфејс : RGB/MCU/SPI Осветлување : Бела LED x8 Паралелно Возачот IC : ST7796 S Агол на Гледање : 12 часот Display mode : TFT Transmissive Нормално Бела Светлина : 300cd/m2 Активна површина : 55.68*83.52 mm Преглед Димензија : 60.88*94.57*2.3 мм.

Спецификација

Избор на клиент