Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
4 Рачно Изработени Новогодишни Украси Гроздобер Сребро – Ѕвона

4 Рачно Изработени Новогодишни Украси Гроздобер Сребро – Ѕвона

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сет од 4 стакло божиќ украси во облик на камбаните.Ова благородно декорирани божиќ украси сет е разнесени и направена со голем напор и трпение со рака.Дополнителни украси во иста завршница се достапни.Сетот не содржи куки, ве молиме да ги ред дополнително.

Спецификација

Избор на клиент