Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TROEMNER 7017-0T Аналитичка Прецизност UltraClass Тежина со Следат Сертификат, 100 g Капацитет

TROEMNER 7017-0T Аналитичка Прецизност UltraClass Тежина со Следат Сертификат, 100 g Капацитет

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1.0 Lbs.Тежината толеранција е еднаков на ANSI/ASTM E617 Класа 0 и ја надминува OIML R 111 Класа Е2. Оваа класа се користи како референтен стандард за calibrating други референтни стандарди и тегови и е соодветно за calibrating висока прецизност аналитички биланси со читливост толку ниско, како 0.01 mg.

Спецификација

Избор на клиент