Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
БАНЕР ИНЖЕНЕРИНГ SM2A31RPDQD Микро 3-PIN Составен QD, Текст: 24-240 V AC, 26968 - Мини-Зрак: Јасно Пластика Detection Систем RECIEVER, Излез: SPST Цврст-Држава, 2-Жица, Опсег: 0-0.3 M

БАНЕР ИНЖЕНЕРИНГ SM2A31RPDQD Микро 3-PIN Составен QD, Текст: 24-240 V AC, 26968 - Мини-Зрак: Јасно Пластика Detection Систем

DEN 6733.44
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производителот : Банер Модел : SM2 A31 RPDQD Опис : Мини-Зрак Серија Сензор Emitter Јасно Пластика Detection Систем Emitter Опсег : 0 - 0.3 m Текст : 24-240 VAC Излез : N/A Микро 3-Pin Составен QD PN : 26968.

Спецификација

Избор на клиент