Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Луд Гол Убавина Прес-На Нокти, Маникир-At-Home За Полнење, Сон Љубов

Луд Гол Убавина Прес-На Нокти, Маникир-At-Home За Полнење, Сон Љубов

DEN 636.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

24 НОКТИ сигурни-одговара нокти (асортиман на големини).Макс-сила помине гел.Superhold лепило табови.Мини двострано нокти датотека.Дрвени cuticle стап.Санација првично алкохол подлога.Лесно DIY нокти дома.Ограничено издание прес-на нокти во појавување на бои од Луд Гол Убавина.Само во за оваа сезона, прекрасен ноктите доаѓаат подготвени да се носат во прекрасен асортиман на бои и дизајни.Super Hold лепило користење на двојно-layer јазичиња им помага на ноктите остане стави & остане совршен. 24 Ноктите со нашите Сигурни-одговара профил, неверојатен природен изглед и се чувствуваат дека се чип доказ, дупка со-доказ, & водоотпорен.Секој комплет содржи Првично Подлога, Мини Датотека, и Дрво се Држиме за задоволување на нокти.

Спецификација

Избор на клиент