Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Brampton Про-го Поправи Стаклени Монистра 4oz Шише

Brampton Про-го Поправи Стаклени Монистра 4oz Шише

DEN 357.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Бренд : Brampton Технологија LTD.Центри лабави шахти.Перници влијание.Го намалува кршење.Се зголемува на вискозитет, Зголемување на структурна сила на бонд.Brampton Про-Го Поправи Стакло Shafting Монистра (0. 002" ) се стакло оксид гранули дека помогнат за стабилизирање и правилно центар вратило во hosel.Професионалци препорачуваме користење на стакло shafting монистра за драмски помогне во зголемување на сврзување сила на епоксидни.Тоа, исто така, ќе се зголеми на структурна сила на 5 и 15 Брз Лек и 20/20 Долго Лек лепило кога додадете за замав брзина што надминува 100 mph.Микс од 2% до 4% по волумен на ПРО-го ПОПРАВИ СТАКЛО SHAFTING МОНИСТРА да се ПРО-го ПОПРАВИ ЛЕПИЛА.

Спецификација

Избор на клиент