Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Gisela Греам Јасно Меур Стакло Сад, Голем

Gisela Греам Јасно Меур Стакло Сад, Голем

DEN 351.84
 

Достапно за нарачка
Залиха

Создаден за да се подобри најелегантен храна презентации.Направени од меур стакло материјал.Транспарентен тркалезна форма сад.Машина за миење садови безбедно и температура отпорни.Може да се користи за да се задржи овошје, салати и сл.Gisela Греам Голем Стаклен Сад е направен од јасно меур стакло материјал.Таа има создадено за подобрување на повеќето домот храна презентации.Тоа навистина се направи секое парче уметничко дело.Тоа е транспарентна јасна боја сад.Оваа прекрасна сад е машина за миење садови безбедно, температурата отпорни, а исто така еколошки.Тоа може да се користи за да се задржи овошје, салати и сл.Мерки 12 см должина од 35 цм ширина од 35 см.

Спецификација

Избор на клиент