Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MONLEYTA Удар-Слободен Ѕид Тенџере Капакот на Држачот за Трајни Железо Сечење Одбор Рек Кујна Бела

MONLEYTA Удар-Слободен Ѕид Тенџере Капакот на Држачот за Трајни Железо Сечење Одбор Рек Кујна Бела

DEN 214.56
 

Достапно за нарачка
Залиха

❤Полиран железо материјал не е лесно да ' рѓа, без мирис, добар избор на домашна кујна резерви. ❤Специјално дизајниран за едноставни тенџере капакот на држачот за стилски изглед. ❤Мулти-цел кујна десктоп складирање gadgets, за пан капак и сечење одбор за складирање. ❤Пакетот вклучува : 1 Парче x Сечење Одбор Решетката. ❤Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина.Удар-слободен Ѕид Тенџере Капакот на Држачот за Трајни Железо Сечење Одбор Рек Кујна Организатор Виси Одбор Полица Домаќинство Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Полиран железо материјал не е лесно да ' рѓа, без мирис, добар избор на домашна кујна резерви.Специјално дизајниран за едноставни тенџере капакот на држачот за стилски изглед.Мулти-цел кујна десктоп складирање gadgets, за пан капак и сечење одбор за складирање.Спецификација : Тип : Сечење Одбор Рек Материјал : Железо Апликации : Кујна Тенџере Капак Сечење Одбор Складирање Карактеристики : Сечење Одбор Багажник, Тенџере Капакот на Држачот, Удар-слободен Ѕид, Кујна Организатор, Виси Одбор Полица, Десктоп Складирање Резерви Димензија : стан.13.5x11x8.5cm/5.31x4.33х3.34in Боја : Бела, Црна (изборен) Број : 1 Парче Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Парче x Сечење Одбор Решетката.

Спецификација

Type:
Cutting Board Rack
Material:
Iron
Applications:
Kitchen Pot Lid Cutting Board Storage
Features:
Cutting Board Rack, Pot Lid Holder, Punch-free Wall Mount, Kitchen Organizer, Hanging Board Shelf, Desktop Storage Supplies
Dimension:
app.13.5x11x8.5cm/5.31x4.33x3.34in
Color:
White, Black (optional)
Quantity:
1 Piece

Избор на клиент