Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Moen S6310NL, Никел

Moen S6310NL, Никел

DEN 4926.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

7" дијаметар спреј главата дожд туш за исклучителни вода покриеност.напредни, само-pressurizing Moen Потопување(TM) дожд туш технологија канали на вода преку showerhead со три пати повеќе спреј енергија отколку повеќето : ссз за повеќе темелно исплакнете.една функција целосна спреј.ограничен доживотна гаранција. 1 спреј шема.Спреј за лице со дијаметар од 7-Инчен. 1/2-Инчен IPS конекции.

Спецификација

Избор на клиент