Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HPUSN Т-Форма Позадина Стојат Комплет 8.5x5ft: Прилагодлив Преносни Фото Позадина Стојат со 4 Пролет Стеги & Sandbag Партии Роденден Партии & Фотографски Студио Видео

HPUSN Т-Форма Позадина Стојат Комплет 8.5x5ft: Прилагодлив Преносни Фото Позадина Стојат со 4 Пролет Стеги & Sandbag Партии

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Позадина Стојат Комплет : Професионални лесен и пренослив позадина стојат може да бидат обесени со платно, муслин, памук, хартија и ПВЦ позадина позадина хартија.Погоден за фото студио, семеен собир, свадба, партија декорација, youtube видео-снимка, во живо стриминг,итн. 1 x Поддршка Стојат : Изработени од алуминиумска легура tripod изградба на стабилна и издржливи, Тешки стојат, прилагодлива висина : min 3.2 ft-max 8.5 фт, со добра флексибилност за да се исполнат различни снимање потреби. 4 x позадина стеги : Силна пролет Стеги обезбеди удобен зафат за вас за одредување на муслин, платно, хартија / фотографија , обезбедувајќи удобно и цврст стисок за да се спречи позадина од лизгање надвор. 1x торбичката:на Оваа фотографија позадина стојат многу е лесно да се соберат и расклопување, лесен и удобен.Исто така доаѓа со преносни носи торба.Па тоа не заземаат многу простор за складирање или да се носат.Карактеристики : Изработени од алуминиумска легура tripod конструкција за стабилност и издржливост.На crossbars може да се користи сам или во комбинација.Подвижен забите ви помогне да клип позадина во која било насока.

Спецификација

Избор на клиент