Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
EcoDecors Eleganto Туш Клупата, 20, Driftwood

EcoDecors Eleganto Туш Клупата, 20, Driftwood

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Поништуваат.Увезени.Новите природни Driftwood боја со разновидна земја на ѕвонење.Големина : 18" седиште висина x 20" должина x 13" ширина, 21" се справи со висина.Fsc заверена солидна тиково дрвени. 5-Слој на база на вода дамка и заштитник.Отпорен на вода за користење во туш кабина или на отворено.Ние сакале да ги споделите со нашите клиенти зборуваат за нас : . "Овој клупата ме изненади поради својата исклучителна убавина и цврста конструкција (својата необична овие денови за да се најде нешто за овој евтини што толку цврсто држави квалитет врз основа на неговиот изглед). ". "Од моментот кога сум го отвори пакетот, сфатив најдов она што го барав..јас мислам дека секој кој го цени квалитетот ќе биде импресиониран.Вие може дури да воодушевен како мене.На изработка е одличен, а дизајнот е функционална и доброто.Нејзините додаде нешто посебно за нашиот дом.". "Значи, ако сте во потрага за компанија која ги разбира значењето на услуга и задоволство youve најде тоа, овие луѓе се големи, и ние се најмногу задоволни со нашата купување.".Можете да го видите гордост се земе во нашата компанија минута ќе добијат нашите производи, го отвори пакетот, и да ги однесе надвор од кутијата.Ова позитивно искуство ќе продолжи во текот на сопственоста на нашите производи со личен, пријателски, внимателен услуга.

Спецификација

Избор на клиент