Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Симулација Октопод Кадифен Играчки -Црвена Мека Реалниот Живот Октопод Полнети Животни Играчки, Lifelike Длабоко Морето Притаен Животинско Octopuses Кадифен Играчки за Де

Симулација Октопод Кадифен Играчки -Црвена Мека Реалниот Живот Октопод Полнети Животни Играчки, Lifelike Длабоко Морето

DEN 551.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нашата прегратка играчки ќе биде најдобар подарок за вашето дете.Прекрасен лице и живи очи.Внатрешниот дебели PP памук е исполнет.Октопод полнети кадифен играчки има реална форма.Тие ќе го сакам ова удобно и симпатична Тигар играчка.Прекрасен лице и живи очи.Оваа кадифен октопод е одличен роденденски подарок.Очите на симулација октопод се транспарентни и светли.Меки и удобни, многу погодна за рано детско образование.Реална форма ќе биде сакан од морски животни љубовници. 100% рачно изработени.ГИГАНТ ЦРВЕНА ОКТОПОД КАДИФЕН ИГРАЧКИ : Ова е lifelike 8-нозе Октопод играчка, имитира вистински морски животни.На ватенка поклопецот на играчка е направен од високо-квалитет на кадифен ткаенина .Исто така, може да се користи како добра колекција.Таписерии и симпатична, Супер Меки Реални 8 - нозе Црвено Октопод морски Животни Играчка се Интересни, многу погодна за hugging и носење.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАТКИ : Ова е огромен и симпатична децата играчка, големината на Lifelike Црвено Октопод е за 18x15x5 инчи, 45x38x12 cm.Најдобар избор за родендени, Денот на Вљубените подароци, Божиќ, денот на Благодарноста или било која друга годишнината.Родителите не мора да се грижите за играчки иритирачки своите деца на кожата.Овие се внимателен подароци за децата, родителите, и членови на семејството на сите возрасти.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Нашите реални морски суштества 8 - нозе Црвено Октопод модел играчка ќе се направи прекрасен прилог на вашиот собранието на plushies.Октопод кадифен играчки е направен од високо-квалитет на кадифен ткаенина.На прегратка играчки се толку слатко!Премиум подарок погодна за двете возрасни и деца, затоа што секој треба добар животинско прегратка од време на време.Тоа е причината зошто ние го направи играчка само со супер меки кадифен ткаенина и меки памук полиестер полнење, да го даде супериорен квалитет.

Спецификација

Избор на клиент