Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AXOR Citterio E Модерна Луксузна Лесно Контрола на Температурата -се Справи со 15-инчен Широк Thermostatic Туш Намали за Груб во Вентил во Хром, 36704001

AXOR Citterio E Модерна Луксузна Лесно Контрола на Температурата -се Справи со 15-инчен Широк Thermostatic Туш Намали за

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Места не може да се користи истовремено.Контрола на јачина на звук и diverter за 3 места.Thermostatic кертриџ.Дизајн Со палета на модели и стилови, поврзан со квалитет и дизајн што очекувате од hansgrohe, сон бањи стане реалност.Бања чешми со hansgrohe изпускам прекрасен дизајн со супериорни перформанси и издржливост.Изберете ја вашата посакувана славина, па да пребарувате на целата производ suite за комплементарна додатоци.Германскиот инженерски осигурува својот живот на доследна и сигурен операција.Одржување на Производи што функционираат совршено се од суштинско значење.За да се обезбеди дека тие го прават, секој hansgrohe производ 100% воздух тестирани во производство.hansgrohe чешми функција силикони aerator дека оптимизира проток на вода перформанси, отпорен на минерални депозит build-up, и е дизајнирана да биде лесно да се избриша чисти.Инсталацијата Може да биде инсталиран во постоечките 1 или 3 дупка контра конфигурации.Стандард 3/8-инчен цевка врска црева вклучени (во прилог).Baseplate се продава одделно.Ве молиме да ги почитувате сите локални, државни и федерални водовод кодови и прописи.Инсталација настава линкот подолу.За Поддршка на корисниците customerservice@hansgrohe.

Спецификација

Избор на клиент