Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ripeng 4 Парчиња Скејтборд Закачалки Скејтборд Виси Куки Longboard Ѕид Закачалки Гитара Куки и Ски-Закачалки за Скејтборд, Longboard, Гитара, Скии, Snowboards, Скии за Вода

Ripeng 4 Парчиња Скејтборд Закачалки Скејтборд Виси Куки Longboard Ѕид Закачалки Гитара Куки и Ски-Закачалки за Скејтборд,

DEN 383.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ќе добиете : пакетот ги содржи сите 4 парчиња скејтборд закачалки со 16 парчиња завртки и 16 парчиња пластична подлога; количината е доволна за да се применуваат.Сунѓерот дизајн : поддршка грбот на скејтборд виси кука се покриени со мек сунѓер, кој може да се заштити вашиот гитара и скејтборд од гребење; На фирма поддршка оружје може да се одржи на гитари или skateboards безбедно.Материјал : скејтборд закачалки се направени од метал, кој е издржлив, стабилна и цврста за да аплицираат; скејтборд закачалки може да обезбеди стабилна поддршка за вашиот skateboards и гитари.Едноставно апликација : скејтборд закачалката е лесно за вас да монтирање на ѕид; Со 4 поправање на дупки во долниот дел, можете да го користите некои алатки за да се инсталира на скејтборд закачалки со завртки и пластична подлога вклучени во пакетот; Тоа е удобен да го инсталирате сами.Инклузивното usages : скејтборд виси куки одговара за скејтборди, longboards, скии, snowboards, скии за вода, гитари, итн.; Тоа е погодна за инсталирање во вашиот дом или канцеларија за да го прикажете вашиот гитари или skateboards.Заштеда на чување место : скејтборд закачалки може да ви помогне да ги зачувате скејтборди или нагласување на ѕид, што ќе ја зачувате вашата зачувување на место.Приказ на вашата сакана : скејтборд виси куки може да се инсталира на ѕид за да го прикажете вашиот сакан гитари или skateboards на вашите пријатели или гости.И, исто така, скејтборд виси куки може да декорирате вашиот дом или канцеларија со вашата сакана гитари и скејтборди.Карактеристики : Материјал : метал и sponge Color : black Size : како на сликата shows Package вклучува : 4 x Скејтборд hangers16 x Завртки 16 x Пластична подлога.

Спецификација

Избор на клиент