Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BestOffice Канцеларија Стол Игри Биро Тркачки Игри Висок Стол Назад Компјутер Стол Задача Вртливата Извршен Седиште Кожа Стол за Домашната Канцеларија (Бела)

BestOffice Канцеларија Стол Игри Биро Тркачки Игри Висок Стол Назад Компјутер Стол Задача Вртливата Извршен Седиште Кожа

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Но, ако не сте задоволни со стол, ве молиме да стапите во контакт со нас.Игри канцеларија стол подигне и пониски на седиште со користење на вредноста на менувачот, погодно наоѓа под седиштето.Игри трки стол убава, дарежлива и силна practicability.Големина и изглед ги прави канцеларија стол идеален за било која конференција просторија или канцеларија за седење, на задната извршен стил да се направи да се чувствувате релаксираат.Прилагодлива висина, изгледот на канцеларија стол е одлично за назад.Извршниот стол тепих се состои од мазна, еластична кожа, која се однесува на двете contoured-за-поддршка назад перница и поместена седиште перница.Компјутер стол канцеларија стол игри стол биро, стол.Игри стол компјутер стол биро, столици канцеларија стол.Биро, стол компјутер стол канцеларија стол игри стол.

Спецификација

Избор на клиент