Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Anbt 2-Pack Преносни Брод Стојат 165 Lbs Капацитет Виткање Самостојна Кајак Кану Складирање Рек Стои Баласт за Внатрешна и Надворешна Премиум Додатоци за Кајаци, Canoes, ВЕЧЕ?

Anbt 2-Pack Преносни Брод Стојат 165 Lbs Капацитет Виткање Самостојна Кајак Кану Складирање Рек Стои Баласт за Внатрешна

DEN 1439.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тие се лесни, силна, лесен за употреба и прифатлива!.во вкупниот кои се погодни за што да се носат и го стави во отворено места, како што плажа и други груб терен; може да се свитка стои и место нив во вашиот кајак, кану, торба или ранец. 【Широко се Користи】 - пакетот вклучува 2-пакет за складирање рек стои; Тоа може да се користи во гаражи, магацини, фабрики, плажи, shallows и карпест терен или други нерамни места; Тоа е идеален за ставање кајаци, canoes, гребло чамци, чантата, snowboards, скии, и wakeboards.Спецификација : Материјал : Алуминиум + Полиестер + TPE + SUS Боја : Sliver Димензии : 16 x 16x 15.Само преклопот отворен, 5 до 6 метри, освен, и поставете го вашиот брод на врвот.Било Watercraft, Брод, Кану, Paddleboard и буквален за мрежа ќе одговара на АА Производи стои полици совршено!Ако имате било какви прашања во врска со нашите кајак брод чување од носителот на, ве молиме слободно да Контактирате со нас за да добиете веднаш одговор.На кајак складирање рек погодно укината за да зачувате простор кога не се користи и дополнителни лим во базата се направи структурата постабилна.【Високо-Квалитетни Материјали】 -Нашите кајак складирање се залага е направен од висок квалитет на алуминиум, еластични нерѓосувачки челик хардвер, мека гума соочи и флексибилен најлон рака.Преносни Кајак застане е направен од ' рѓа-отпорни алуминиумска конструкција, Трајни рамка држи до 165lbs по пар и тежината на брод застане е 8.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% задоволни. 【Заштита на Трупот】-Тука добар начин да се задржи вашата кајак или буквален за мрежа безбедна со оваа трибина, држете ги симне на земјата, да се спречи деформација на трупот и е подготвен за следната авантура.Тие?повторно се продаваат како еден пар, може да се одржи до 165lbs и не бараат собранието.Карактеристики се згусне пена на средината на тубуларна оружје помага да се заштити кану брод од носење и гребнатини додека во употреба.

Спецификација

Избор на клиент