Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Туш Систем Мат Црна Ѕид Бања Туш Тела со 8 инчен Дожд Туш Главата и Водопадот Када Spout Када Тапа

Туш Систем Мат Црна Ѕид Бања Туш Тела со 8 инчен Дожд Туш Главата и Водопадот Када Spout Када Тапа

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

*ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Бесплатен Замена Или Целосна Наплата,Ако имате било какви предлози за нашите производи, можете да оставите порака и ние ќе се направи подобрувања. *ИЗГЛЕД : Модерен дизајн сокриени инсталација туш систем,Мат Црна изглед на Европски и Американски стил,направете ја вашата бања повеќе модерен и елегантен;. *ГОЛЕМ ПРОТОК:8 инчи дожд туш главата,3.9 инчен Голем дијаметар када spout тапа брзо да се пополни вашиот кадата;. *ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : 3-Функција Туш Вентил ,Можете да се префрлите на knob на отворено дожд туш главата или рачни туш главата или Када Spout како ви се допаѓа(не може да се и двете заедно);. *ТУШ СИСТЕМ ВКЛУЧУВААТ 8 инчи Квадратен дожд туш главата (Месинг), рачен туш главата(Месинг), Када Spout славина(304 од не 'рѓосувачки челик),туш на арм (304 од не' рѓосувачки челик), 59 инчен туш црево(304 од не ' рѓосувачки челик), што рака туш носител(Месинг), Туш контрола вентил (Месинг);.Големина : 8 Инчен-Мат Црна Боја.

Спецификација

Избор на клиент