Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Премиер-Линија Производи Стр 7643 Екран Retainer Spline, .220-во, 25-ft, Сива

Премиер-Линија Производи Стр 7643 Екран Retainer Spline, .220-во, 25-ft, Сива

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Круг, шупливи јадро, serrated винил.Сива боја.Се користи за да се одржи екран материјал на екранот рамки.Опис на производот Овој екран retainer spline е изградена на врвот на квалитетот на винил дека е круг во форма.Тоа карактеристики шупливи core центар, тоа е serrated на својата надворешност површина, а тоа е во сива боја.Винил екран retainer spline како овој се користи за да се одржи fiberglass и алуминиум екран материјал на екранот рамки на двата прозорци и врати.Оваа retainer spline има надворешен дијаметар на .220 и мерки 25 метри во должина.Од Производителот Овој екран retainer spline е изградена од винил.Тоа карактеристики круг шупливи serrated јадро.Овој тип на spline се користи за да се одржи екран материјал до прозорецот и на екранот вратата рамки.

Спецификација

Избор на клиент