Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
УРАГАНОТ ОР-90A Алуминиум Риба Лилјак

УРАГАНОТ ОР-90A Алуминиум Риба Лилјак

DEN 662.88
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесен И Екстремно Издржливи.Ева Мек Зафат Ергономски Се Справи.Прилагодлив На Зглобот Lanyard.Земја На Потекло : Кина.Ураганот алуминиум против ОР-90 A риба лилјак зглоб lanyard/гума зафат.Опрема за риболов лилјаци клубови.Изработени од најквалитетни материјали.

Спецификација

Избор на клиент