Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Docooler Кајак Ѕид Складирање Рака Рек Брод Закачалка Брод Чувар Гаража Закачалка Канута Ѕид Рек Носители за Скијање Одбор, Скала, Канута

Docooler Кајак Ѕид Складирање Рака Рек Брод Закачалка Брод Чувар Гаража Закачалка Канута Ѕид Рек Носители за Скијање Одбор,

DEN 321.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Ќе се стави две куки во плафон или на ѕид и висат ремени од куките.ЛЕСЕН за употреба.Само слајд и кука и сте подготвени да одите!.ДА ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР & БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ.ЗАЗЕМА ПОМАЛКУ ПРОСТОР од гломазна и несмасна куки и ЛЕСНО да се инсталира.Брзо ослободување токи се овозможи бродовите да бидат исечени во и надвор брзо.ИЗДРЖЛИВИ.Здрав изградба и способни да се справат со било тежина.Прилагодливи рака да се вклопи во вашиот ВЕЧЕРАМ или Кајак.

Спецификација

Избор на клиент