Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Furmax Високо-Назад Игри Канцеларија Стол Ергономски Трки Стил Прилагодлива Висина Извршен Компјутер Стол,СТП Кожа Вртливата Биро, Стол (Црна)

Furmax Високо-Назад Игри Канцеларија Стол Ергономски Трки Стил Прилагодлива Висина Извршен Компјутер Стол,СТП Кожа Вртливата

DEN 4133.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висок квалитет на црна и карбонски влакна кожа со висока густина подебели сунѓерот внатре да се направи идеална седиште ,високо трајни изградба направени на тубуларна челична рамка, пластика,потпирачи за глава и слободно прилагодливи lumbar поддршка обезбеди ултра удобно искуство.Со надградена контролер, стол е потресен и назад. 360 степени зглобот, 90 до 150 степен наназад движење ,мазна возен casters,анти-нула и заштита на подот.Совршен за канцеларија, дома, на конференцијата повод и тркачки игри стол.Класа-3 Експлозија-доказ гас пролет на Меѓународните стандарди, потврдена од страна на sgs, ул, bifma, лесно заклучување-навалите усогласување со recline агол прилагодувач, олеснување уморни чувство и притисок по долги часови на игра или работа.Капацитет : 300 фунти максимална тежина капацитет за седење димензија : 14.8" x 20.5" (W X D),Backrest димензија : 21.8" x 33" (W X D),Прилагодлива висина на седиште : 16.5"-19.5".Ергономски дизајн, нежните линии и убави модели, за вашата канцеларија или игра во еден нов стил.

Спецификација

Избор на клиент