Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WHL.HH Автоматско Сапун Фармацевт Touchless, Ѕид Монтирани Рака-Бесплатна Сензор Авто Рака Sanitizer Бања Фармацевт,за Кујни и Бањи,А

WHL.HH Автоматско Сапун Фармацевт Touchless, Ѕид Монтирани Рака-Бесплатна Сензор Авто Рака Sanitizer Бања Фармацевт,за

DEN 604.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : направен од здрав АБС материјал, отпорен на корозија и ' рѓа.Капацитет : 500ml прирачник еден туш гел фармацевт, може да се издаваат 0.8 ml сапун во исто време, многу погодна за течност или гел, како што туш гел, шампон, рака sanitizer, средства за дезинфекција, итн.Дизајн : Дизајниран со транспарентен прозорец што ви овозможува лесно следење на нивото на сапун, шише и млазницата може да бидат извлечени и одделени за лесно refilling и чистење.Лесен за инсталација : Со двострано пена лента и nailless ѕид завртки, лесно да го инсталирате, нема дупчење, нема штета на ѕидот.Ѕид-монтирани : компактна големина, идеален за хотели, канцеларии, домови, здравствени објекти, итн. - Производот description It е време да се каже збогум на неуредна лосион шише!Оваа 500ml автоматско сапун фармацевт е добар избор.Неговиот компактен и едноставен дизајн го прави тоа многу погодни за било јавно место или лични место.Ѕид-монтирани, лесно да се инсталира без drillingfeature : 500ml прирачник еден главата сапун фармацевт, издавање 0.8 ml сапун во исто време.Многу погодна за течности и гелови, како што туш гелови, шампони, течни сапуни, дезинфектанти кои, итн.Се снабдува со двострано пена лента и ноктите за слободни ѕид завртки, тоа е лесно да се инсталира, нема дупчење е потребно, а на ѕидот нема да биде оштетен.Ѕид-монтирани и компактна големина, многу погодна за хотели, канцеларии, домови и установите за здравствена заштита, итн.Шишето и млазницата може да бидат извлечени и одделени за лесно refilling и чистење.Дизајниран со транспарентен прозорец, можете лесно може да го следи сапун ниво.Направени на здрав АБС материјал, отпорен на корозија и ' рѓа.спецификација : Материјал : ABScolor : White Total капацитет : 500ml Each издавање волумен : 0.8 mlpacking листа : 1 * Сапун dispenser1 * Опис.

Спецификација

Material:
ABS
color:
White
Total capacity:
500ml
Each dispensing volume:
0.8ml
packing list:
1 * Soap dispenser :
1 * Description :

Избор на клиент