Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дувачкиот Црвено 2 1/2 NH Влезот x (2) 1 1/2 NH Штекер

Дувачкиот Црвено 2 1/2 NH Влезот x (2) 1 1/2 NH Штекер

DEN 327.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал - Месинг.Влезот - 2 1/2 Инчи Женски NH / NST Теми.Женски Ќе го Поврзете Само со Машки 2 1/2 NH / NST.Излез - Две Машки 1 1/2 Инчи NH / NST Теми.Машки Ќе го Поврзете Само со 1 1/2 NH / NST.Дувачкиот 2 1/2" NH / NST вртливата pin повлечи женски влезот x (2) 1 1/2" NH / NST цврсти машки штекер топката вентил.Целосен тек 1/4 сврти топката вентил.За употреба до 175 psi.

Спецификација

Избор на клиент