Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kaba 5031XSWL-26D-41 Цилиндрични Притисни Копче за Заклучување со Лост ДОД Xs Ко Us26D, Сатен Хром

Kaba 5031XSWL-26D-41 Цилиндрични Притисни Копче за Заклучување со Лост ДОД Xs Ко Us26D, Сатен Хром

DEN 4079.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Единствен код за пристап - еден лесен за управување со код за сите корисници.Заклучување е лесно да се програмира преку тастатура без отстранување на заклучување од вратата.Не раце, пред насобраните за левата рака вратата инсталации - лесно да се промени во областа.Клуч-во-лост цилиндри, мал формат меѓусебно јадра, и голем формат отстранлив јадра.Цилиндрични latch со 3-час ул/ulc оган оценка на "а" етикетирани врати. 'Механички Push Копчето Lockset, Рачка Тип Winston Лост, Функција Влез со Копчето Замени, Ентериер Код Промена Г. К. Г.), Внесете ја Замени Options KABA Цилиндар (KABA 90 Keyway) Вклучени, Рака Фабрика Лево, Поле е Реверзибилна, Сатенски Финиш Хром, Вратата Дебелина 1-3/8 Во.да 2-1/4 In., Тастатурата 5 Копчето, Вандалот Отпорни, Backset 2-3/4 In., Одделение 1, АДА Согласност Да, 3 час.Оган Отценети, Случај Материјал Солидна Екипа Цинк, Серија 5000, Latch Должина Во 1/2., Max.Корисникот Кодови 1, Стандарди ANSI/BHMA A156.2'.

Спецификација

Избор на клиент