Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
КАНЦЕЛАРИЈА ДЕПО Јасна Работа-Билет Џебови, Носителот, Супер Тешка категорија Квалитет, Издржливост, Посебно Големина 9 во X 12 во 7.0 Mils Дебели, Јасно/Не-Отсјај, 3 Pack (10 ?

КАНЦЕЛАРИЈА ДЕПО Јасна Работа-Билет Џебови, Носителот, Супер Тешка категорија Квалитет, Издржливост, Посебно Големина 9

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

>> Оваа Канцеларија ТРАНСПОРТНАТА Работа-билет џебовите е супер тешка категорија на квалитет и издржливост за тешка средини.Обезбедува премија страница заштита за вашите документи. >> ПВЦ слободни / nonstick површината нема да ги укине мастило исклучите страница. >> Штити вашите документи од нечистотија, прав и отпечатоци од прсти.Вон-Отсјај материјал за полесно читање. >> Има документи до 9" x 12" (22.9 cm x 30.5 cm). 7.0 MILS ДЕБЕЛИ. >> Чувајте ги сите работа-специфична документи на едно место.Оваа Канцеларија ТРАНСПОРТНАТА Работа-билет џеб е супер тешка категорија на квалитет и издржливост за тешка средини.Обезбедува премија страница заштита за вашите документи.

Спецификација

Избор на клиент