Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Rubie е Костим Ко Мажи Монахот Ghoul Костим Облека

Rubie е Костим Ко Мажи Монахот Ghoul Костим Облека

DEN 414.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака Мие.Маскирани костим облека со кабелот појас.Одлична за различни носии, вклучувајќи монах, ghoul, и повеќе.Стандард се вклопува 42 44-инчен јакна големина и 34 до 36-инчен половината.Крстот ѓердан и други додатоци се продава одделно.Rubie е нуди одмор и новина носии и додатоци во стилови и големини за целото семејство.Маскирани облека со кабелот појас е одлична за различни носии, вклучувајќи монах, ghoul, и повеќе.Rubie е костим компанија е носеа костими и прибор за светот уште од 1950 година. Како светот е костим лидер, ние се земе сериозно мисија е да се направи облекување забава Маскоти, изнајмување квалитет носии, маски, перики, додатоци, чевли, и секоја значајна лиценцирани костим што би било кога сакате да се носат може да се најде под rubie е бренд.Уште семејство во сопственост и уште семејство фокусирани, rubie е носи забава за секоја сезона се : ноќ на Вештерките, Божиќ, mardi gras, Велигден, и сите во-помеѓу.

Спецификација

Избор на клиент