Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Furmax Високо-Назад Игри Канцеларија Стол Ергономски Трки Стил Прилагодлива Висина Извршен Компјутер Стол,СТП Кожа Вртливата Биро, Стол (Црна)

Furmax Високо-Назад Игри Канцеларија Стол Ергономски Трки Стил Прилагодлива Висина Извршен Компјутер Стол,СТП Кожа Вртливата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Висок квалитет на црна и карбонски влакна кожа со висока густина подебели сунѓерот внатре да се направи идеална седиште ,високо трајни изградба направени на тубуларна челична рамка, пластика,потпирачи за глава и слободно прилагодливи lumbar поддршка обезбеди ултра удобно искуство.Со надградена контролер, стол е потресен и назад. 360 степени зглобот, 90 до 150 степен наназад движење ,мазна возен casters,анти-нула и заштита на подот.Совршен за канцеларија, дома, на конференцијата повод и тркачки игри стол.Класа-3 Експлозија-доказ гас пролет на Меѓународните стандарди, потврдена од страна на sgs, ул, bifma, лесно заклучување-навалите усогласување со recline агол прилагодувач, олеснување уморни чувство и притисок по долги часови на игра или работа.Капацитет : 300 фунти максимална тежина капацитет за седење димензија : 14.8" x 20.5" (W X D),Backrest димензија : 21.8" x 33" (W X D),Прилагодлива висина на седиште : 16.5"-19.5".Ергономски дизајн, нежните линии и убави модели, за вашата канцеларија или игра во еден нов стил.

Спецификација

Избор на клиент