Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
30 Пакет Сува Избрише Џебови – Избрани Бои – од Есекс Производи – за Наставници Настава во Училница или за Употреба во Вашиот Дом или Канцеларија – се Вклопува Ста?

30 Пакет Сува Избрише Џебови – Избрани Бои – од Есекс Производи – за Наставници Настава во Училница или за Употреба во

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Преголеми (10" X 13.5") за да ви овозможи лесно да се лизга во 8.5" X 11" лист хартија.Напишете од надвор со сува избришете обележувач и лесно ја избрише секоја солза кога направено.ЗАШТЕДУВА ХАРТИЈА – Не треба да се задржи за печатење на истиот страници одново и одново.Само се лизга нив еднаш и повторна употреба на повеќе пати.ПОВЕЌЕКРАТНА употреба – се Користат за училница наставата, чување на документи или продавница за билети.Grommet на врвот овозможува да се откажам или закачите на нешто.Шест различни бои овозможува повеќе креативни употреби.ГОЛЕМА КОЛИЧИНА 30 ПАКЕТ – Ќе добиете 30 сува избрише џебови, па затоа треба да имаат доволно за да се задоволат потребите на вашиот целата училница или бизнис.ВКЛУЧЕНИ СО НАБАВКА : 30 сува избрише џеб џебови - 5 од секоја боја : црвена, портокалова, жолта, зелена, сина & пурпурна.Маркери и работа листови не се вклучени.Боја : Избрани Бои.

Спецификација

Избор на клиент