Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Види Рака Компатибилен со Hamile Smart Watch Бендови за Жени Мажи Флексибилни, Водоотпорни Силикони Wristbands Брзо Ослободување Замена Прилагодливи Бендови за Hamile Smartwatch Додат

Види Рака Компатибилен со Hamile Smart Watch Бендови за Жени Мажи Флексибилни, Водоотпорни Силикони Wristbands Брзо Ослободување

DEN 335.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Производ Вклучува : 6* Watchband.Тенок и соодветна дебелина на лесни, обезбеди убав носи чувство на зглобовите.Компатибилни Модели : ECSEM види бендови Компатибилен за Hamile smart watch.Да се направи на Безбеден Силиконски Материјал : Ова smart watch бендови направени од премиум силикони ,кожата-пријателски и не бледнее. 【6 Бои】 : Повеќе модерни модели и бои за да го изберете.Компатибилен со Hamile bands Compatible со Hamile smart watch bands Compatible со Hamile види band Compatible со Hamile band Compatible со Hamile замена band Compatible со Hamile wristbands Compatible со Hamile види band Compatible со Hamile рака 【Како да изберете големина】 : Со прилагодлива големина е достапна за Hamile види бенд. 【Компатибилни Модели】 : Замена бендови компатибилен за Hamile smartwatch.Ја прилагодите како Сакате : Овој бенд одговара на повеќето возрасни зглоб,погоден за врвка за околу големината 5.Класичен тока затворање ќе го заклучите вашиот види интерфејс прецизно и сигурно.На wristband е дизајниран со голема Тока, лесно да го инсталирате, и прилагодливи, држи вашиот smartwatch бенд безбедно место.7 инчен зглоб. (Ве молиме да се измери вашиот зглоб пред купување).Брзо ослободување е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Брзо и Лесна : Само требаат 2 секунди да го инсталирате или отстраните.Рака е погодна за унисекс возрасните,жените и мажите.Повеќе Избори : Повеќе модерни бои за да го изберете.Воздигнува вашиот стил за секоја прилика.Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб Бенд.

Спецификација

Избор на клиент