Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Olde Томпсон 5.5 Зајдисонце Fiesta Обоени Пипер Мелница и Сол Shaker Сет

Olde Томпсон 5.5 Зајдисонце Fiesta Обоени Пипер Мелница и Сол Shaker Сет

DEN 599.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Кујна essentials : 5.5" Зајдисонце Fiesta шарени пипер мелница и сол shaker се совршен дополнувања вашата кујна или трпезарија на маса.Индивидуализира мелење : Ова проѕирен, cheery мелница за бибер е целосно прилагодлив од парична казна до крупни, може да се обезбеди без оглед на мелење големина вашиот рецепт книга повици за.Едноставно олабави врвот орев за крупни честички & стегне за казна.Подготвени надвор од кутијата : Доаѓа исполнет со врвен квалитет целата peppercorns и чиста морска сол, совршен за месо, супа, зеленчук, или било кој оброк кој треба поттик на вкус.Вклучува подароци кутија за пакување : да се Даде совршен housewarming подарок со оваа пиперка мелница и сол shaker.Стил : Зајдисонце Fiesta Обоени Пипер Мелница и Сол Shaker Сет.

Спецификација

Избор на клиент