Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Haawooky 14 Парчиња Танц Панделки Streamers,Ритмичка Гимнастика Лента Прачки,Салата Панделки Streamers,Свила Лента за Талент Шоуа, Уметнички Танцување, Батон Twirling (14 Бои)

Haawooky 14 Парчиња Танц Панделки Streamers,Ритмичка Гимнастика Лента Прачки,Салата Панделки Streamers,Свила Лента за Талент

DEN 275.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

ПАКЕТ : 14 парчиња streamers за танцување,и секој rythmic gymnast лентата е поединечно пакувани.ГОЛЕМИНА : Мека свила-4.5 cm/1.8 инчен во ширина и 2м/79inch во должина;Род-29.5 cm/11.4 инчи во должина. 14 БОИ : танцови панделки изгледа убаво-pinstripes виножито боја,хоризонтална храбар мрачно виножито боја,црвена,црвена роза,розова,портокалова,зелена,темно зелена,сина,сребрена,жолта,виолетова,и др.METERIAL : Панделки-Направен од висок квалитет на свила,мека свила е издржлив.Прачки изработени од fiberglass.Убаво gymnast танцување алатка додава многу забавно да класа време.Забавно да се користи за сите возрасти,најдобри за деца според должината на панделки.Совршен за роденден,Божиќ или Нова Година подароци,уметничкиот танц за деца,тогаш тие ќе се игра и да ги споделите со пријатели,кои може да се подобри на нивната физичка способност.Пакетот вклучува : 14 x Танцување Панделки Спецификација Должина : 2 метри/79 инчи долго секој танцување панделки,и род на танцување лентата е 29.5 cm во должина.Материјал : панделки се направени од мека свила и прачки се направени од fiberglass.Шарени гимнастика панделки : 14 избрани бои Алатници може да се користи за голем број на забавни активности како што е уметноста уметнички гимнастика,танцување, теретана и така натаму.Овие танцување панделки се погодни за деца над 3 години.

Спецификација

Избор на клиент